فرایند طراحی و پیاده‌سازی الگوریتم‌های فراابتکاری دارای سه مرحله‌ی متوالی است که هر کدام از آن‌ها دارای گام‌های مختلفی هستند. در هر گام فعالیت‌هایی باید انجام شود تا آن گام کامل شود. مرحله‌ی اول آماده‌سازی است که در آن باید شناخت دقیقی از مسئله‌ای که می‌خواهیم حل کنیم بدست آوریم، و اهداف طراحی الگوریتم فراابتکاری برای آن باید با توجه به روش‌های حل موجود برای این مسئله به طور واضح و شفاف مشخص شود. مرحله‌ی بعدی، ساخت نام دارد. مهمترین اهداف این مرحله انتخاب استراتژی حل، تعریف معیارهای اندازه گیری عملکرد، و طراحی الگوریتم برای استراتژی حل انتخابی می‌باشد. آخرین مرحله پیاده‌سازی است که در آن پیاده‌سازی الگوریتم طراحی شده در مرحله‌ی قبل، شامل تنظیم پارامترها، تحلیل عملکرد، و در نهایت تدون و تهیه گزارش نتایج باید انجام شود

یکی از زمینه های تخصصی دپارتمان متلب آنالیز، کدنویسی الگوریتم های فراابتکاری (ژنتیک، شبیه سازی تبرید، جستجوی ممنوعه، جستجوی هارمونی، کلونی مورچگان، زنبور عسل مصنوعی و ….)  در تمامی رشته های مهندسی می باشد.

فراابتکاری

شما با ارسال مسئله مورد بررسی خود و انتخاب یک یا چند الگوریتم ابتکاری و یا فراابتکاری به انتخاب خود، می توانید سفارش خود را در مورد کدنویسی این الگوریتم ها به ثبت برسانید. برنامه نویسان متخصص ما، سفارش شما شما را مورد بررسی قرار داده و در کمترین زمان ممکن به شما پاسخ خواهند داد.

[contact-form-7 id=”1354″ title=”ثبت سفارش”]