موسسه آموزشی پژوهشی پیشگامان مسیر دانش، دپارتمان متلب آنالیز به عنوان یکی از مراکز تخصصی کد نویسی ، تحلیل و پیاده سازی و آموزش متلب ، از تکنیک های مدیریت پروژه و برنامه ریزی دقیق در تحویل پروژه ها به مشتریان بهره جسته است به گونه ای که مشتریان همواره میتوانند به دریافت به موقع پروژه خود اطمینان داشته باشند.

لازم به ذکر است شما دوست عزیز می توانید پس از برآورد هزینه و زمان انجام پروژه از سوی موسسه، با واریز ۵۰درصد هزینه آن، دستور آغاز کار را صادر نمایید. بلافاصله پس از آن برنامه نویسان و تحلیلگران کار شما را آغاز خواهند کرد و با توجه به زمان برآورده شده، در موعد تحویل کار را برای شما ارسال خواهند کرد. با توجه به اینکه در هر فصل کاری، تراکم پروژه ها کم و زیاد خواهد شد، زمان تحویل پروژه ترجمه نیز با اندکی تغییر همراه است.

کیفیت کار ما

کلیه فایلهای تحویلی به مشتریان عزیز به فرمت مورد نظر مشتری می باشد و هر پروژه بر اساس رشته تخصصی آن، فقط توسط متخصص در همان رشته انجام خواهد شد. در صورتیکه به هر دلیلی پروژه، مطابق با نیازهای مشتری نباشد، موسسه موظف است در کمتر از ۷۲ ساعت، پروژه را توسط یک متخصص دیگر بررسی و نیاز مشتری را پاسخ دهد. پس از تحویل هر کار، مشتری تا ۷۲ ساعت فرصت دارد تا هرگونه ابهام و یا نقص را به اطلاع موسسه برساند و از آنجا که تحویل هزینه به متخصصین نیز پس از ۷۲ ساعت از تحویل کار به مشتری صورت می گیرد، هیچگونه نگرانی بابت کیفیت کار وجود نخواهد داشت.

تخفیف بر مبنای هزینه انجام پروژه

بسیاری از مشتریان، پروژه هایی بزرگ را به این موسسه می سپارند که در اینصورت، تخفیف بر مبنای هزینه انجام پروژهبه میزان پنج تا بیست درصد تخفیف برای آنها در نظر گرفته خواهد شد. همچنین از آنجا که فعالیت این موسسه به صورت آن لاین میباشد، هیچگونه تعطیلی در خدمات این موسسه وجود ندارد و حتی در تعطیلات رسمی نیز میتوانید در کوتاه ترین زمان نسبت به دریافت خدمات موسسه اقدام نمایید.