تکنیک های تصمیم­گیری چند معیاره (MADM) قابلیت ارزیابی تعدادی از گزینه­ها را در مقابل تعدادی از معیارها که واحدهای مختلفی دارند، دارا می­باشد. در مقایسه با سایر مدلهای قبلی تصمیم­گیری، این متد قابلیت لحاظ نمودن کلیه معیارها را با یک واحد یکسان دارا می­باشد. یکی دیگر از مزایای اغلب تکنیک های MADM قابلیت تحلیل معیارهای ارزیابی در ۲ حالت کمی و کیفی می­باشد. TOPSIS و AHP ، تکنیک غالب مورد استفاده در MADM می­باشند.

از دیگر تخصص های دپارتمان تخصصی متلب آنالیز  پیاده سازی روش های تصمیم گیری چند معیاره (تجزیه و تحلیل چند معیاره) همچون تاپسیس ،  ELECTRE ، ENTROPY ، ANP ، AHP می باشد. اگر هدف شما تحلیل پایان نامه ،پروژه های سازمانی و مقالات دانشگاهی با نرم افزار های AHP،ANP، FUZZY.TAPSIS و یا به کارگیری همین روش ها در محیط متلب می باشد، دپارتمان متلب آنالیز جهت رفاه حال شما محققیق و پژوهشگران گرامی انجام این دسته از پروژه ها و تحلیل آن ها را بر عهده می گیرد.

MCDM

کلیه دانشجویان عزیز و محققان ارجمند و اساتید گرامی که نیاز به تحلیل و پیاده سازی این روش ها دارند می توانند از طریق فرم زیر درخواست خود را به ثبت برسانند. تحلیلگران ما در کوتاهترین زمان سفارش شما را بررسی کرده و شرایط انجام آن را به اطلاع شما خواهند رساند

[contact-form-7 id=”1354″ title=”ثبت سفارش”]