هدف از بهینه‌سازی یافتن بهترین جواب قابل قبول، با توجه به محدودیت‌ها و نیازهای مسأله به گونه‌ای که تابع هدف کمینه یا بیشینه شود.  برای یک مسأله، ممکن است جواب‌های مختلفی موجود باشد که برای مقایسه آنها و انتخاب جواب بهینه، تابعی به نام تابع هدف تعریف می‌شود.

 

OPTIMIZATION

مدل سازی ریاضی یکی از تکنیک های اساسی در اولین مراحل بهینه سازی به حساب می آید و بهینه سازی در لینگو و گمز و یا متلب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مدل سازی ریاضی دارای ظرافت ها و پیچیدگی های خاض خود است.

نرم افزار تحقیق در عملیات گمز و لینگو برای حل مدلهای برنامه ریزی ریاضی مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزارها  از سرعت بسیار بالایی در حل مدل های بزرگ برخوردار است. در واقع می توان از گمز به عنوان بهترین نرم افزار حل مسائل بهینه سازی بسیار بزرگ و پیچیده نام برد.

از گمز برای حل مسائل برنامه ریزی خطی برنامه ریزی غیرخطی ، برنامه ریزی صحیح مختلط برنامه ریزی غیرخطی صحیح مختلط و مسائل مکمل خطی استفاده می کنند.همچنین گمز یکی از نرم افزارهای حرفه ای در حل مسائل بهینه سازی ریاضی می باشد

تحلیلگران ما تجربه چندین ساله خود می توانند به شما در امر مدل سازی ریاضی و اجرای آن در محیط های مختلف همچون متلب، گمز، لینگو و …  یاری رسانند.

بدین منظور می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر به ثبت برسانید. تحلیلگران ما در کوتاهترین زمان سفارش شما را مورد بررسی قرار داده و مراتب را به اطلاع شما خواهند رساند

[contact-form-7 id=”1354″ title=”ثبت سفارش”]